Gizlilik Politikası.


Arendbexmedia sitemizde güvenliğinizi korumak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Sitemiz sizden ne tür bilgiler toplar

Sitemize girdiğin vakit sitemizde geçirdiğiniz süre içerisinde konumunuz, cinsiyetiniz, yaş aralığınız, ekran hareketleriniz, işletim sisteminizi güvenliğimiz için toplar  

Bu bilgiler ne için?

Bu bilgiler yandex aracılığı ile sadece güvenlik açısından toplarız. İçeriklerimizin ve sizden gelen yazılarınızın çalınmasını istemeyiz. Yazılarınızın aynısı veya benzerini internette araştırıp ve kurallarımıza uyup uymadığına bakarak onaylarız. Bize attığınız yazı incelendiğinde farklı sitelerde paylaşıldığı anlaşılır ise siz tarafından mı paylaşıldığı veya başka platform tarafından alınıp bize paylaşıldığımı incelenir size bu bilgiler tarafından ulaşılıp uyarır ve yazınızı paylaşmayız.

-

Yazınızı sadece bize paylaşıp daha sonradan farklı sitelerde paylaşıldığı anlaşıldığı zaman sitemize giriş hareketleri ve gezinme hareketlerini inceleriz. Yazılarınızın güvenliği ve gizliliğini korumak adına kendisine veya site sahibine ulaşıp yazınızı kaldırmasını talep ederiz. Bilgileriniz bu içindir.

Bu bilgiler ile ne yaparız.?

Sizin gizliliğiniz ve güvenliğiniz bizimde gizliliğimiz ve güvenliğimizdir. Daima koruma altındadır. Verileriniz ( Sizin ve bizim aramızda istemediğimiz sorun çıkmadığı takdirde ) araştırılmaz ve Kesinlikle satılmaz ve satılamaz. Yazınız sizin haricinde sitemizden kopyalanıp farklı sitelerde paylaşıldığı vakit bilgiler devreye girer karşı tarafa ulaşıp yazınızı kaldırtırız. 

 

Güncelenme tarihi. 25.07.2020  | Ahmet Tunç 

 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.